Občanská poradna Plzeň, o.p.s.

Koterovská 41, 326 00 Plzeň

Zprávy z OPP
Jsme tu s vámi už 20 let
10 Říjen 2018

Občanská poradna Plzeň poskytuje pomoc, radu a podporu lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, už od roku 1998.

Oslava 20. výročí fungování Občanské poradny Plzeň proběhla 22. září 2018.
Při společném setkání upravili zaměstnanci spolu s hosty a dalšími návštěvníky veřejný prostor poblíž sídla poradny v Koterovské ulici, předvedli krátké hudební vystoupení a na místě byla i výtvarná dílna pro malé návštěvníky. Pro účastníky bylo přichystáno občerstvení, které taktéž připravili sami pracovníci poradny.

 
Jsme tu s vámi už 15 let
03 Červen 2013

U příležitosti 15. výročí fungování Občanské poradny Plzeň se ve středu 29. května 2013 v prostorách Evangelické církve metodistické v Plzni na Bolevecké návsi uskutečnila oslava připomínající práci všech, kteří se na chodu poradny podíleli a podílejí.

Celý článek...
 
Vzdělávání v rámci projektu "Plzeňský kraj - bezpečný kraj"
19 Září 2012

Poradci Občanské poradny Plzeň se ve spolupráci s Informačním a vzdělávacím centrem Plzeň, o.s. podílejí na vzdělávání občanů v rámci projektu Bezpečný kraj organizovaného Plzeňským krajem.

 
Projekt Občanské vzdělávání v o.s. Studnice
24 Srpen 2012

Občanská poradna se stala patnerem při realizaci projektu Občanské vzdělávání v o.s. Studnice.

V rámci projektu zajišťujeme:

  • Komunikaci s cílovou skupinou
  • Přípravu a realizaci vzdělávacích programů
  • Spolupráci na tvorbě výstupů projektu

Projekt Občanské vzdělávání nabízí sérii kurzů zaměřených na řešení běžných, každodenních problémů občanů, a to formou přednášek kombinovaných s moderní formou výuky prostřednictvím e-learningu.

Celý článek...
 
Přednášky pro seniory ve formě divadelních scének
09 Prosinec 2011

V rámci projektu financovaného ČSOB proběhly v průběhu roku 2011 tři vzdělávací přednášky pro seniory, které byly realizovány formou divadelních scének ve spolupráci s divadelníky z ochotnického spolku Tradeáši z Nezdic.

Celý článek...
 
Odborná konference "Proměny občanského života"
03 Prosinec 2009

Pohled na proměny společnosti v posledních deseti letech optikou Občanské poradny Plzeň přinesla odborná konference "Proměny občanského života", která proběhla 3. prosince 2009 v jednacím sále Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Celý článek...
 
Odborná konference "Od předpokladů k faktům v dluhové problematice"
15 Prosinec 2008

V rámci projektu Dluhové poradenství pro občany proběhla 15. prosince 2008 konference pro odbornou veřejnost pod názvem Od předpokladů k faktům v dluhové problematice. Uskutečnila se pod záštitou členky Rady Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí Dagmar Terelmešové v jednacím sále Krajského úřadu Plzeňského kraje - foto.

 
Jsme tu s vámi už 10 let
01 Říjen 2008

Občanská poradna Plzeň poskytuje pomoc, radu a podporu lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, už od roku 1998.
Oslava 10. výročí fungování Občanské poradny Plzeň proběhla 11. září 2008.

 
Občanská poradna Plzeň splňuje standardy sociálních služeb výborně
01 Září 2008
V srpnu 2008 provedl Krajský úřad Plzeňského kraje v Občanské poradně Plzeň inspekci poskytování sociálních služeb - v hodnocení plnění standardů kvality sociálních služeb.Občanská poradna Plzeň získala 142 bodů (tj. 98,6% z maximálního počtu bodů, kterého může poskytovatel sociálních služeb dosáhnout) - podle § 38 odst. 3 písmene a vyhlášky č. 505/2006 Sb. OP Plzeň splňuje standardy sociálních služeb výborně.
 
Slavnostní přijetí zástupců Občanské poradny Plzeň v Senátu
30 Říjen 2007

Slavnostní přijetí zástupců Občanské poradny Plzeň v Senátu Parlamentu České republiky se uskutečnilo 30. října 2007. Ředitelka Občanské poradny Ing. Štěpánka Syrovátková při této příležitosti převzala Pamětní list od RNDr. Aleny Palečkové, předsedkyně Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku.

 
Občanská poradna Plzeň nabízí poradenské služby na nové adrese
10 Únor 2007

V pátek 9. 2. 2007 proběhla v Občanské poradně Plzeň v Koterovské ulici 41 společenská akce u příležitosti otevření nové kanceláře Občanské poradny Plzeň.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
2009 - 2024 © Občanská poradna Plzeň, o.p.s. |

GRIZZLY design